fbpx

V následujících řádcích se podíváme, jaký vliv mají naše přesvědčení na náš život a do jaké míry jsme schopni je měnit. Všichni toužíme po štěstí, ale jen někteří si uvědomují, do jaké míry je naše štěstí závislé na nastavení naši mysli.

Naše přesvědčení tvoří základ naší osobnosti. Náš život nám zrcadlí naše přesvědčení. Věřím si, jsem sebevědomí a vážený? A nebo pravý opak? Naše přesvědčení mají dalekosáhlé důsledky v našich vztazích, práci a v osobním rozvoji.

Naše přesvědčení jsou výsledkem našich životních zkušeností. A jaké hlavní zkušenosti tvoří naše přesvědčení?

  • Automatické přebírání programů a přesvědčení od našich rodičů
  • Zkušenosti z dětství
  • Formování naším okolím, společností a jejími očekáváními

Možná si nejsme vědomí vlivu těchto přesvědčení, ale ve skutečnosti naše chování a činy je řízeno právě těmito nahranými programy v našem podvědomí.

Tyto podvědomé přesvědčení jsou filtry, skrz které reagujeme na každodenní situace, které nám život přináší.

Dokud nezměníme programy v našem podvědomí, budeme reagovat na nové situace a výzvy stále stejně. Dobrá zpráva je, že je možné tyto omezující či negativní přesvědčení změnit! V koučinku tímto přeprogramováním dosahujeme trvalých změn! Vědomě pracujeme na vytváření nových přesvědčení, které jsou v souladu s našimi touhami, vizemi a cíli. Pak si jsme doslova schopni vytvářet vlastní budoucnost.

„Nejefektivnějším způsobem, jak změnit chování je změnit naše přesvědčení, které dané chování podporuje!“ Robert Williams, zakladatel metody Psych-K

Co je potřeba ke změně negativních přesvědčení?

Především jejich uvědomění a silná touha nahradit je novými pozitivními přesvědčeními.

Změna negativního přesvědčení se pozitivně projeví ve všech tvých životních oblastech a konečně začneš využívat svůj potenciál na maximum!

Pokud bys tedy ve svém životě rád něco změnil, ať už víš či nevíš co, a máš silnou touhu, pak se můžeš prostřednictvím koučinku nastartovat!

Subscribe To Our Newsletter

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

You have Successfully Subscribed!