Dárkové poukazy

Uvažuje váš partner, potomek nebo kamarádka o změně v životě a pořád se nemůže rozhoupat? Jako certifikovaný kouč tohle umím pomoci vyřešit. Společně najdeme cestu, jak se vymanit z každodenního tlaku, objevit svou životní vizi a překonat překážky, které k ní vedou. Dopřejte svým blízkým více klidu a radosti v životě!

Koučování je společná práce, kdy objevujeme, co si vlastně koučovaný od života přeje. Řešíme aktuální problémy, ale hlavně se zaměříme na životní vizi a strategicky naplánujeme kroky k jejímu dosažení. Vždy mi jde o to, aby byla změna udržitelná a v co nejkratším čase. Žádné velké skoky, ale systematická práce na sobě a svých mentálních blocích. Nemusíte se tedy bát, že se vám z kamarádky nebo z partnera najednou stane někdo úplně jiný. Spíš bude postupně sebevědomější, naučí se lépe plánovat práci i volný čas a tím se vlastně zlepší i vaše vzájemné vztahy. Koučování dává i nástroje a strategie, které pomohou efektivně čelit aktuálním výzvám, ale bez velkého stresu.

Po absolvování balíčku budete sebevědomější, optimističtější a radostnější. Celkově budete mít váš život více pod kontrolou. Počet sezení a cena balíčku dle dohody.  Sezení probíhají osobně v Pardubicích nebo online. Délka sezení je 60 minut.

Dárkový poukaz - koučink