Nabídka služeb

Nabízím individuální sezení osobně v Pardubicích a ve Východních Čechách. Koučovací sezení lze také absolvovat po Skypu či telefonicky.

„Existuje jediný kousek vesmíru, který můžeš s jistotou zlepšit, a to jsi ty sám.“

Aldous Huxley 

Ceník

Vstupní konzultace

Ujasnění tématu a stanovení předpokládaného výsledku naší spolupráce. Délka sezení je 30 minut.

200 Kč 

Sezení – koučink, poradenství a konzultace

Pracujeme na Vašem tématu. Z každého sezení odcházíte s jasným plánem vedoucím k Vašemu cíli. Délka sezení je 60 minut.

600 Kč

Koučovací balíček

Více sezení umožní jít více do hloubky vašeho tématu a je urychleno dosažení Vašich cílů. Balíček obsahuje 3 – 10 sezení. Cena za 3 sezení je 1 500 Kč, za 5 sezení 2 500 Kč a za 10 sezení 5 000 Kč. Délka každého sezení je 60 minut. Po předchozí dohodě lze délku sezení prodloužit.

1 500 – 5 000 Kč

Koučink po Skypu či telefonicky

Nabízím i koučování přes Skype či po telefonu.  Na tuto konzultaci je nutné si rezervovat čas a platba je vždy předem. Platba za sezení musí být zaplacena minimálně týden dopředu, abych mohl zajistit stanovený termín. Délka sezení je 60 minut. Po předchozí dohodě lze délku sezení prodloužit.

500 Kč

Koučink v angličtině

Sezení je možné absolvovat i v anglickém jazyce osobně nebo po Skypu či telefonu. Délka sezení je 60 minut. Po předchozí dohodě lze délku sezení prodloužit.

800 Kč

Dárkový poukaz

Koučink lze uplatnit na širokou paletu osobních a pracovních témat, Proto bude sezení s koučem skvělým dárkem pro Vaše blízké či přátele.

dle dohody

Jak spolupráce se mnou probíhá?

S každým klientem se domlouvám individuálně dle jeho potřeb. Konzultace probíhají osobně v Pardubicích nebo po Skypu či telefonu. Na začátku se potkáme a pobavíme během 30-ti minutové vstupní konzultace. Ujasníme si, jaké je téma, na kterém budeme pracovat a jaký by měl být výsledek naší společné práce. Dále již probíhají konzultace v rámci domluveného plánu. Obvyklá délka konzultace je 60 – 120 minut. Více sezení umožní jít v tématu více do hloubky a je tak rychleji podpořen osobní růst a tím i rychlejší dosažení stanoveného cíle. Vhodný interval mezi sezeními je nejčastěji dva týdny. Pokud ještě nemáte žádnou zkušenost s koučinkem, nabízím možnost bezplatné konzultace po telefonu či Skypu, ve které zodpovím Vaše dotazy a představím Vám přednosti koučinku.

„Každý den máme šanci změnit svůj život."