+420 774 675 022 kouc@jakubkunat.cz

Služby

Během naší spolupráce si vyřešíš aktuální témata, nastavíš mysl na úspěch, objasníš svůj životní smysl, zvýšíš si životní spokojenost a snížíš svůj stres. Používám nejnovější vědecké metody, díky kterým překonáš své mentální bloky a vytvoříš si nové vzorce v tvé mysli, které budou v souladu s tvými hodnotami a vizí. Zažiješ pocity úlevy, naděje, inspirace, radosti a vnitřního naplnění.

Poskytuji individuální sezení přes internet jako videohovor (Zoom, WhatsApp, …) a osobně v Pardubicích. Spolupracuji s motivovanými jednotlivci. Koučink lze absolvovat i v angličtině.

„Existuje jediný kousek vesmíru, který můžeš s jistotou zlepšit, a to jsi ty sám.“

Ceník koučinku

„První schůzka bez rizika“

Během prvního setkání se seznámíme, vyřešíš si aktuální téma/problém a odcházíš s jasným plánem k dosažení tvého cíle. Zároveň si nastavíme tvé další směřování v případě dlouhodobé spolupráce. Získáš pocit úlevy, naděje a povzbuzení.

Potřebuješ akutně vyřešit nepříjemnou situaci v osobním či pracovním životě? Potřebuješ získat životní jistotu? Využij toto jednorázové sezení, které ti dodá pevnou půdu pod nohama.

Délka sezení je 120 minut. Po předchozí dohodě lze délku koučinku upravit. Sezení probíhá osobně nebo online. Při online koučinku by platba měla být zaplacena minimálně týden dopředu, abych mohl zajistit stanovený termín.

Zjistíme-li, že si lidsky nesedneme a nebo pokud si jeden z nás nebude jistý, že společně zvládneme tvou situaci vyřešit, nic neplatíš a odcházíš s pocitem, že jsi alespoň zkusil svoji situaci řešit. První schůzka je bez rizika!

1 900 Kč

„Nastav se na úspěch“

Během intenzivní 6ti týdenní spolupráce si nastavíš mysl na úspěch. Ten není založen na náhodě, ale na ověřených principech, které se naučíš používat. Ujasníš si, co doopravdy chceš a zjistíš, jak toho můžeš dosáhnout. Odstraníš své mentální bloky, snížíš si stres, zvýšíš si životní radost a pocit vnitřního naplnění. Získáš životní jistotu a sebedůvěru.

Chceš od sebe a od života více a jsi ochotný na sobě pracovat? Pak je tento balíček právě pro tebe!

Součástí balíčku je celkem 6 sezení s Jakubem a pracovní materiály.

9 900 Kč

„Řekni mi, co chceš. Ukážu ti, jak toho dosáhneš“

Během intenzivní čtyřměsíční spolupráce objevíš svůj životní smysl, vyjasníš si svoji vizi a získáš akční plán k jejímu naplnění. Ukotvením efektivních návyků výrazně zvýšíš svojí životní energii, maximalizuješ svoji produktivitu, začneš naplňovat svoji vizi a naplno rozvineš svůj potenciál.

Chceš vystoupit ze svého stínu a stát se svojí nejlepší verzí? Chceš objevit svůj smysl a začít žít naplno? Pak je tento balíček vhodný právě pro tebe.

Součástí balíčku je celkem 18 sezení s Jakubem a pracovní materiály. 

24 900 Kč

„Laser koučink“

Potřebuješ si rychle vymyslet řešení aktuální situace a najít nejlepší varianty? Chceš mít neustále k dispozici někoho, kdo tě povede a podpoří na cestě k tvým cílům?

Laser koučink je perfektní nástroj pro vyřešení konkrétního tématu v krátké době a dosažení okamžitých výsledků. Díky naší dlouhodobé spolupráci dostaneš svůj život pod kontrolu, výrazně zlepšíš své rozhodování a zvýšíš efektivitu.

Sezení probíhá přes internet a jeho délka je 20 minut. Neomezený laser koučink na 3 měsíce stojí 2 900 Kč, na 6 měsíců 5 400 Kč a na 12 měsíců 9 900 Kč. Podmínkou dalšího koučinku je splnění zadání z předchozího sezení. První sezení sloužící pro seznámení a nastavení podmínek spolupráce dostaneš zdarma.

2 900 – 9 900 Kč

Dárkový poukaz – koučink nebo mentální trénink

Koučink je vesměs pozitivní proces, který lze uplatnit na širokou paletu osobních a pracovních témat. Sezení s koučem bude skvělým dárkem pro Vaše blízké či přátele.

dle dohody

Telefonická rychlokonzultace

Pokud ještě nemáš žádnou zkušenost s koučinkem, nabízím možnost bezplatné telefonické konzultace, ve které zodpovím tvé dotazy, a zjistíme, zda-li má smysl spolupracovat.

zdarma

Objednávkový formulář