fbpx

Nabídka služeb

Úvodní konzultace

Seznámíme se, zjistím, co potřebujete řešit a pokud budu schopný pomoct a lidsky si sedneme, nastíním možnosti naší spolupráce. Tato konzultace je zdarma.

Zjistit více →

Individuální balíček

Na základě analýzy Vaší situace navrhnu balíček ušitý na míru Vašim potřebám tak, aby jste dosáhli svých cílů v nejkratší možné době.

Zjistit více →

Životní restart

Překonáte životní krizi, naučíte se pracovat s negativními myšlenkami, odstraníte své mentální bloky, získáte sebedůvěru a do 8 týdnů začnete vstávat s chutí do života.

Zjistit více →

 

Osobní transformace

Objevíte váš životní smysl, získáte jasnou vizi a naučíte se využívat principy celostního úspěchu. Naplno rozvinete svůj potenciál a posunete život na vyšší úroveň.

Zjistit více →

 

Corona restart

Získáte kontrolu nad současnou situací, naučíte se pracovat s negativními myšlenkami, zvýšíte si sebedůvěru a postavíte se současné situaci tak, že do 30 dnů se zbavíte úzkosti a získáte vnitřní jistotu.

Zjistit více →

 

Zdvojnásobte produktivitu

Dramaticky zvýšíte vaši energii, snížíte svůj stres a získáte více volného času. Vytvoříte si efektivní návyky a za 3 měsíce budete dosahovat dvojnásobných výsledků.

Zjistit více →

 

Návrat domů

Vyrovnáte se s šokem po návratu z dlouhodobého pobytu v zahraničí. Ujasníte si, co skutečně chcete a vytvoříte si vizi budoucího života, který bude v souladu s Vašimi hodnotami. Za 30 dnů získáte jistotu a jasné směřování Vašeho budoucího života.

Zjistit více →

 

Laser koučink

Získejte rychlé a praktické řešení aktuálního problému. Unikátní vysoce efektivní metoda zajišťující okamžité výsledky. Ve světě je tato metoda velmi populární, v České republice jsme s kolegyní jejími průkopníky.

Zjistit více →

 

Staňte se změnou, kterou chcete vidět ve světě

Objednáním jednoho z balíčků automaticky přispíváte na dobrou věc. Letos půjde 6 % z ceny každého zakoupeného balíčku na Záchrannou stanici a Ekocentrum Pasíčka jejichž posláním je záchrana zvířat z volné přírody a realizace ekovýchovných programů zejména pro děti. 

Zjistit více o ZS Pasíčka →