fbpx

Reference

S Jakubem jsme pracovali na ujasnění si jeho životní situace, budoucím pracovním nasměřování založeném na jeho hodnotách a přeprogamování nefunkčních návyků v jeho mysli.

Spolupráce s Jakubem mi pomohla se zorientovat v tom, jakým směrem bych se měl dál ubírat a ukázala mi, jakou sílu skrývá moje vlastní mysl. Mentálního kouče jsem vyhledal, protože mě moje předchozí práce vůbec nebavila, už jsem dál nechtěl ztrácet čas, ale nevěděl jsem, jak to mám změnit. Jakub mi pomohl podívat se na můj život z perspektivy a uvědomit si můj skutečný žebříček hodnot. Odstranili jsme mé negativní myšlenky a nahradili je novými, pozitivními. Vytvořil jsem si vizi, která mě inspirovala ke změně oboru a po čase jsem si našel práci vývojáře webových aplikací.  Spolupráce s Jakubem mi pomohla nejen k nové práci, ale především k jinému pohledu na život, díky kterému jsem teď mnohem spokojenější. Koučink s Jakubem můžu doporučit všem, kteří se rozhodují pro změnu a nebo už jim jen není dobře v negativitě a chtějí od života víc.

Jakub Provazník

vývojář webových aplikací

S Kristýnou jsme se zabývali její spokojeností v zaměstnání. Během sezení si uvědomila, že může svoji spokojenost zvýšit svým nastavením mysli a naplánovala si, jak konkrétně toho dosáhne.

Byla jsem ve svém životě spokojená kromě oblasti práce. Každou neděli jsem byla ve stresu, že už zase začíná pracovní týden. Neuměla jsem si představit, jaké to je, když se člověk do práce těší a práce ho naplňuje. Nebyla jsem si jistá, zda práci změnit a nevěděla jsem, co jiného bych mohla dělat. Rozhodla jsem se podstoupit koučink s Jakubem. Prošli jsme moji situaci, popsali si, co od svého zaměstnání obecně očekávám a ujasnili, v jakém se nacházím životním období a co jsou moje priority. Po koučinku jsem práci nezměnila, změnila jsem ale svůj pohled na ni! Uvědomila jsem si, že mi momentálně nabízí to, co přesně v této fázi života potřebuji. Zvýšila se mi celková spokojenost v životě, věděla jsem, kam směřuji a že momentální zaměstnání je aktuálně nejlepším mezikrokem. Jakuba jako kouče mohu doporučit úplně všem. Je velmi příjemný člověk, ze kterého je cítit skvělá energie. Už jen komunikace s ním dokáže člověka inspirovat, jak vyrovnaně přistupovat k různým aspektům života. Jsem moc ráda, že Jakuba znám, spolupráce mě velmi obohatila. Přeji mu mnoho úspěchů!

Kristýna Teplá

obchodnice, automobilový průmysl

S Hankou jsme se věnovali tématu nastartování kariéry po mateřské dovolené, vytvoření efektivních návyků a ujasnění si priorit.

Jakub je profesionál a přitom velmi lidský a vnímavý. Ví přesně, jak funguje naše mysl a během několika sezení tu moji dokázal nastavit tak, že jsem okamžitě začala dosahovat svých cílů. Vřele doporučuji všem, co chtějí posouvat věci dál – nejen o tom mluvit, ale zejména dané změny realizovat. 

Hana Trávníčková

HR Trainer Supervisor, Webasto Roof & Components Czech Republic

S Michalem jsme řešili jeho životní směřování, které bylo do té doby ovlivňováno jeho okolí. Během koučinku si Michal uvědomil, co je důležité pro něj a získal sebevědomí své sny a cíle realizovat.

Po zkušenosti couchingu s Jakubem jsem zjistil, že je to naprosto zásadní rozdíl od posezení s kamarádem. Jakub vás s pochopením vyslechne, ale nesoudí, nesnaží se vám vnutit jeho vlastní názor, přesvědčení, či snad nějaké univerzální řešení. Naopak, dobře mířenými otázkami člověka dostrkává k jinému pohledu na danou věc, k uvědomění, co je pro nás samé zásadní a tím možná snad k vytoužené cestě po které by jsme se chtěli vydat, ale kvůli strachu, zažitým principům nebo tlakům okolí ji nedokážeme vidět. Na couching jsem přicházel nerozhodný jakým směrem se dál v životě ubírat. Po pár sezeních mi Jakub pomohl odstranit mé psychické bloky a nastavil mi mysl na úspěch. Ujasnil jsem si priority a především jsem se naučil převzít zodpovědnost za jejich uskutečnění. Z Jakuba jsem celou dobu cítil maximální důvěru, že to dokážu, což mi dodalo odvahu své sny realizovat.

Michal Klčo

pilot

Se Sylvií spolupracujeme dlouhodobě na vytváření nových vzorců chování, které jsou v souladu s její vizí a hodnotami. Sylvie je velmi ambiciózní a úspěšná žena, které se během naší spolupráce daří plnit čím dál větší osobní i pracovní cíle a sny.

S Jakubem již spolupracuji několik měsíců a během té doby se můj život opravdu transformoval. Už před prvním sezením jsem byla docela dobře zorientovaná ve svém životě a považovala jsem se za úspěšnou. Taky jsem cítila, že potřebuji někoho, kdo by mi pomohl posunout můj život na další level. Během jednotlivých sezení jsme postupně odstraňvali mé psychické bloky a doslova jsme přeprogramovali moji mysl na úspěch. Prohloubila jsem si své poznání, co v životě opravdu chci, porozuměla sama sobě a Jakub mě v každé fázi motivoval udělat potřebné kroky, které bych sama asi nezvádla. Nejvíc mi pomohlo asi to, že jsem po celou dobu cítila jeho důvěru ve mě. To mi pomohlo překonat své obavy a dovolila jsem si splnit opravdu velké věci. Jakub je profesionál a doporučuji jej i svým známým.

Sylvie Šimánková

majitelka penzionu

Chcete zažít podobný příběh?