Objevte své spokojenější
já v průběhu
individuálního koučinku

Chcete trávit více času s rodinou a zároveň zvládat svoji práci

Prokrastinace vám přerůstá přes hlavu

Hledáte novou energii na dokončení vašich projektů

Řešíte náročnou životní situaci

Během individuálního koučinku společně identifikujeme kroky, které nás povedou k dosažení stanoveného cíle. Prostřednictvím mého dotazování budete často nacházet odpovědi sami. Vaše uvědomění a postupné praktické kroky vám pomohou dosáhnout trvalé změny. Díky posílení sebevědomí, které se přirozeně dostaví, budete schopni udržet změnu a nové návyky i v nových situacích i v budoucnosti.

Během našich pravidelných setkání se zaměřujeme na udržení vaší motivace a sledování pokroku směrem k vašim cílům. Společně odhalujeme staré myšlenkové programy, které vám již neposlouží, a nahrazujeme je novými, které jsou v souladu s vašimi cíli a představou o budoucnosti.

mentalni kouc foto

Co na individuálním koučinku získáte?

1

nástroje a znalosti, které vám umožní dosáhnout svých cílů

2

akční plán konkrétních kroků k cíli

3

podporu udělat důležité změny

4

posílené sebevědomí a sebeúctu díky pochopení svých skutečných hodnot a potenciálu

5

nové uvědomění a praktický výstup z každého sezení

6

identifikované mentální bloky a způsob, jak jim nedávat v životě prostor

Jak často se budeme setkávat?

Frekvence sezení je individuální a vždy zohledňuje vaše potřeby.
Standardně probíhá spolupráce:

Cena: od 11 000 Kč

mentalni kouc foto

Víte, do čeho se pustíme?

Každé naše setkání bude jedinečné, ale struktura zůstane vždy stejná. Projdeme si výsledky z minulé schůzky a zhodnotíme, jak jste se vypořádali s úkoly. Otevřeme vaše aktuální téma a stanovíme si konkrétní cíl, kterého chcete dosáhnout. Poté se pustíme do kreativního procesu, který vám přinese nové poznatky a řešení vaší situace. Identifikujete své obavy a překážky a najdeme způsob, jak je překonat. Z každé schůzky obvykle odcházíte s praktickým úkolem pro další setkání.

Garance a záruky

Rozumím tomu, že první investice do individuálního koučinku s novým koučem je velké rozhodnutí. Proto bych pro vás chtěl odstranit jakékoliv riziko. Pokud z nějakého důvodu nebudete nadšení z výsledků, kterých jste dosáhli během prvního měsíce, nebo nebudete spokojeni s naší spoluprací, máte možnost požádat o vrácení peněz. Nabízím vám 100% garanci vrácení peněz do 30 dnů.  

Nejčastější otázky

Pokud cítíte, že se snažíte prolomit své strachy a omezení, ale nevíte, jak na to, pak je koučink přesně pro vás. Jedná se o skvělý nástroj pro lidi, kteří chtějí změnit svůj život a dosáhnout svých snů.

První setkání mohou být někdy náročná. Ale to je důvod, proč jsem tady. Jsem tu, abych vám pomohl překonávat překážky a dosáhnout vašich cílů.

Představte si, že se probudíte a cítíte se šťastní, sebevědomí a plní energie. Představte si, že dosáhnete svých snů a cílů. Jakou by to pro vás mělo hodnotu? Moje služba je investicí do vaší budoucnosti, do vašeho štěstí.

Objednávkový formulář

Tak co říkáte, jste připraveni vzít svůj život do svých rukou a udělat ten první krok k lepší budoucnosti? Napište mi pomocí Chatbota nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.